بهترین چرخ خیاطی راسته دوز جک + مشخصات

بهترین چرخ خیاطی راسته دوز جک

در راهنمای خرید چرخ خیاطی جک، در مورد مدل های مختلف این گروه از چرخ خیاطی های حرفه ای خواندیم. یکی از مدل های پرفروش و پرطرفدار چرخ خیاطی های جک، چرخ خیاطی راسته دوز است. با شناخت بهترین چرخ خیاطی راسته دوز جک و خرید آن، به محصولی دست خواهید یافت که می تواند بهترین کارایی برای این نوع دوخت را داشته باشد.

در ادامه با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانیم.

بهترین چرخ خیاطی راسته دوز جک

همان طور که احتمالا می دانید چرخ خیاطی های راسته دوز، دارای دو نخ جدا از یکدیگر هستند که یکی از آن ها از سر سوزن و یکی دیگر از ماسوره خارج می شود. چرخ خیاطی های راسته دوز و به ویژه مدل هایی که از برند جک عرضه شده اند، دارای دوخت بسیار محکمی بوده و برای دوخت های تولیدی پوشاک، کارایی مناسبی دارند. از این روی کارگاه های تولیدی پوشاک، معمولا بهترین چرخ خیاطی راسته دوز جک را به عنوان یکی از گزینه های برتر خود برای خرید چرخ خیاطی صنعتی، مورد توجه قرار می دهند.

از بهترین مدل های این گروه چرخ خیاطی، می توان نمونه های زیر را در نظر گرفت:

1. چرخ خیاطی راسته دوز جک F8

این چرخ خیاطی دارای تکنولوژی نیمه اتوماتیک بوده و کارایی ساده و در عین حال کاربردی دارد. شما می توانید حین کارکرد با این مدل، وضعیت سوزن را تنظیم کرده و البته تنها یک پایه در اختیار خواهید داشت. گام دوخت چرخ خیاطی راسته دوز جک F8، 5 بوده و سیستم روغن کاری آن نیز کارتر است. در این محصول پایه بلندکن خودکار یا نخ قطع کن خودکار وجود نداشته و سرقائمی زن خودکار نیز نداریم.

چرخ خیاطی راسته دوز جک F8

2. چرخ خیاطی راسته دوز جک F10

اما در مدل F10 برند جک نیز همچنان با یک محصول نیمه اتوماتیک روبرو هستیم. در این مدل نیز تکنولوژی پنل ساده بوده و با 5 گام دوخت و یک پایه همراه است. شما می توانید موقعیت قرارگیری سوزن را تنظیم کرده و آن را به میل خود تغییر دهید. اما امکاناتی چون نخ قطع کن خودکار، سر قائمی زن خودکا یا پایه بلند کند خودکار در مدل F10 وجود ندارند.

3. چرخ خیاطی راسته دوز جک A2

در مدل A2، نخ قطع کن خودکار داریم که باید آن را به عنوان یک امتیاز در مقایسه با مدل های دیگر در نظر گرفت. این محصول نیمه اتومات نیز دارای 5 گام دوخت بوده و 1 پایه دارد. نوع موتور آن چون موارد قبلی سروموتور بوده و قابلیت بالا ماندن سوزن در زمان توقف ماشین چرخ خیاطی، به دو صورت دستی و زانویی خواهد بود.

4. چرخ خیاطی راسته دوز جک A4

در این مدل با یک چرخ خیاطی قوی با طول عمر و کیفیت بالا روبرو هستیم. مدل A4 دارای امکانات به مراتب بهترین نسبت به نمونه های قبلی بوده و شما حین استفاده از آن می توانید از تجهیزاتی چون نخ قطع کن خودکار، پایه بلندکن خودکار، سرقائمی زن خودکار و … بهره ببرید. همین طور امکان تنظیم موقعیت سوزن نیز در این مدل وجود دارد که البته این ویژگی را در مدل های قبلی نیز داشتیم. تکنولوژی در این محصول از برند جک، نیمه اتومات بوده و گام دوخت و تعداد پایه آن ، به ترتیب 5 و 1 هستند.

چرخ خیاطی راسته دوز جک A4

کلام آخر

در بالا به تعدادی از بهترین چرخ خیاطی راسته دوز جک اشاره کردیم. شما برای خرید چرخ خیاطی راسته دوز، به دنبال چه ویژگی های و مشخصاتی هستید و کدام یک از این مدل های جک را برتر می دانید؟ نظرات و تجربیات خود در این زمینه را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید. همین طور توصیه می کنیم که این مطلب را با دوستان و آشنایان خود که در زمینه دوخت و دوز و چرخ خیاطی به هر شکلی فعالیت دارند به اشتراک گذاشته و نظر آن ها را نیز در حوزه خرید چرخ خیاطی راسته دوز، جویا شوید.

محمدرضا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.